Survivor Sema, diskalifiyesine sebep olan Pınar’ın elenmesini halayla kutladı!

Survivor All Star’ın 14 Mart 2024 Perşembe akşamı ekrana gelen yeni bölümünde eleme düellosuna çıkan 4 yarışmacıdan biri Survivor hayallerine veda etti.

PINAR ELENDİ

Aysu ile yarışan Pınar Saka, yarışı kaybetti ve Survivor All Star’dan elendi. Pınar’ın Survivor’a vedası sosyal medyada da gündem oldu.

FİZİKSEL TEMAS SONRASI DİSKALİFİYE OLDU

Survivor All Star 2024 kadrosuna sonradan dahil olan ve kırmızı takımda yarışan Sema Aydemir, takım arkadaşı Pınar ile kavga etmişti. Sema ve Pınar arasındaki gerilim kavgayla sonuçlanmış ve Sema, Pınar’a fiziksel temasta bulunduğu için Survivor’dan diskalifiye olmuştu. Sema’nın diskalifiyesi Survivor izleyicisini çok üzmüştü.

ELENİNCE GÖNDERMEDE BULUNDU

Pınar’ın elendiğini gören Sema Aydemir, sosyal medya hesabından peş peşe göndermeli paylaşımlar yaptı. İlk paylaşımında halay çektiği bir videosuna yer veren Sema Aydemir, hem oynadı hem de halay çekti.

“ÇOK ŞÜKÜR”

Sema Aydemir’den halay videosunun ardından bir paylaşım daha geldi. Yıllar önce yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinden bir kesite yer veren Sema, Hürrem Sultan karakterinin “Çok şükür. Allah’ım Bismillah” sözlerinin yer aldığı videoyu paylaştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x